تبلیغات
میکروپیگمنتیشن تاتو و هاشور قم - میکروپیگمنتیشن یا آرایش دائم چیست ؟

مرتبه
تاریخ : جمعه 10 دی 1395


معنای لغوی واژه میکروپیگمنتیشن، کاشت رنگدانه‌های ایمن در قسمت فوقانی لایه درمیس پوست است. این تکنیک در حال حاضر بیشتر در آرایش دائم کاربرد دارد و از طریق آن می‌توان زیبایی طبیعی را به افراد هدیه کرد.

تفاوت پیگمنت با تاتو در روش اجرای آن و همچنین بدون درد و خونریزی بودن آن است که در نتیجه التهاب کمتری را در افراد ایجاد می‌کند. در گذشته فردی که تاتو انجام می‌داد ممکن بود تا مدت‌ها از فعالیت‌ها روزانه خود دور شود یا نتواند در اجتماع ظاهر شود ولی در این روش، بسته به نوع پوست و ویژگی‌های بدن افراد، التهاب و زخم بسیار کم است.

 لازم به ذکر است که در پیگمنت به دلیل استفاده از کارتریج‌های یکبار مصرف و رنگ‌های تست شده، ایمنی و بهداشت کار بسیار بالا و خطر انتقال بیماری در این تکنیک بسیار کم است.

میکروپیگمنتیشن که به عنوان آرایش دائم شهرت دارد ، یک روش اصلاح ویژگی های چهره می باشد . در میکروپیگمنتیشن ، رنگ دانه با سوزن های خیلی نازک به طور دائم در پوست جای خواهد گرفت. مشتریان معمولا برای طراحی یا سایه زدن(هاشور) ابروها ، پلک ها یا لب ها برای بهبود ظاهرشان و رها شدن از آرایش روزانه ، آرایش دائمی را انتخاب می کنند.طبقه بندی: میکروپیگمنتیشن (آرایش دائم)، 
ارسال توسط پیگمنتر 20
آرشیو مطالب
نظر سنجی
میزان رضایت شما از این سایت :


صفحات جانبی
امکانات جانبی
مکان تبلیغات

قالب وبلاگ